درباره ما

اندروید چیست؟

اندروید سیستم عاملی مبتنی بر لینوکس است که توسط گوگل بصورت متن باز برای سیستم­ های سیار نظیر تلفن­ های هوشمند، تبلت­ ها و کامپیوترها طراحی شده است. این سیستم عامل با همکاری ده ها شرکت مختلف بر روی دستگاه­ های اندرویدی قرار میگیرد.

درباره Andro LAB:

وبسایت اندرو لب در جهت افزایش آگاهی کاربران فارسی زبان ایجاد شده است. نام اندرو لب از مخفف دو کلمه Android و Laboratory به معنای لابراتوار اندروید ساخته شده است. اهداف این گروه به شرح زیر است:

1آموزش: با توجه کمبود مقاله های فارسی در زمینه سیستم عامل محبوب اندروید، تیم اندرو لب در نظر دارد مقاله های گوناگونی جهت افزایش اطلاعات کاربران فارسی زبان اندروید در وبسایت اندرو لب منتشر نماید، این مقاله ها شامل توضیح اصطلاحات مهم این سیستم عامل، کار با میان افزار و همچنین آموزش ویدیویی تعمییرات سخت افزاری برخی گوشی های منتخب از دید اندرو لب خواهد بود.

2اخبار اندروید: اندروید با سرعتی بالا در حال گسترش است، بطوری که هیچ سیستم عامل دیگری هرگز تا به این اندازه در توسعه خود سرعت نداشته است. تنها ۴ سال از تولید اولین گوشی اندرویدی میگذرد و اندروید توانسته است بر اساس آمار سایت Nielsen.com در حدود ۴۷% از سهم سیستم عامل های گوشی های هوشمند را ازآن خویش سازد. اندرو لب میکوشد تا جدیدترین اخبار این سیستم عامل را به زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد.

3دانلود رایگان بازی و برنامه: همانگونه که میدانید Google Play مارکت رسمی اندروید اجازه دسترسی به کاربران ایرانی را نمیدهد و اگر شما با استفاده از روش های مختلف به این مارکت دسترسی پیدا کنید، همچنان قادر به خرید نرم افزارهای پولی آن نیستید. اندرو لب اینجاست تا این مشکل شما را حل کند! اندرو لب نرم افزارهای پولی درخواستی شما را بصورت کرک شده و ۱۰۰% رایگان برای دانلود کاربران ایرانی قرار میدهد.

4گسترش فرهنگ متن باز: اندروید سیستم عاملی متن باز است که تحت لیسانس آپاچی عرضه میگردد. استفاده از اندروید کاملا رایگان است و هر کسی میتواند به سورس آن دسترسی داشته باشد. وبسایت Andro LAB میکوشد تا با معرفی این سیستم عامل سهمی کوچک در معرفی فرهنگ متن باز داشته باشد.

 

کلیه حقوق این سایت برای Andro Lab محفوظ است.